D.U.K.

Tikimės, kad rasite atsakymus į jums rūpimus klausimus.

Rezervacija

Mes išrašome Jums sąskaitą, kurią galite apmokėti internetu per šį tinklapį.

Klientas turi teisę atšaukti savo rezervaciją ne vėliau kaip likus 10 dienų iki paslaugų teikimo pradžios, kreipdamasis raštu info@sodybaminispa.lt. Tokiu atveju „Sodyba mini SPA“ negrąžina kliento sumokėtą avanso – 200 Eur (du šimtai eurų). Klientui atšaukus rezervaciją vėliau nei 10 d. prieš rezervuotą datą – klientas privalo sumokėti pilną namelio nuomos kainą.

Taip, galite rezervuoti namą/namus 6 nakvynėms ir daugiau – dėl pasiūlymo prašome susisiekti individualiai.

Apgyvendinimas

Sodyboje yra Vandens ir Oro namai.

Vandens name Jūsų lauks – vandens teikiami malonumai – turkiška/garinė pirtis, šildomas vidaus baseinas. Name yra 2 studio tipo kambariai, su privačiais – WC ir dušu. Namas talpina 10 + 2 žmonių.

Oro name – galėsite pasinerti į kvepavimo ir meditacijos praktikas, kadangi namas yra suprojektuotas taip, kad padėtų Jums išlaisvinti visą energiją – kondicionieriais kiekviename kambaryje, naujausia rekuperacine sistema.
Šiame name kiekvienas kambarys taip pat turi savo privačius – WC ir dušą. Namas talpina 14 +2 žmonių.

Ne, nuomos kaina lieka ta pati, nesvarbu ar nuomuojasi 1 ar 10 žmonių.

Taip, name yra ne tik kondicionieriai, bet ir visi reikiami indai, įrankiai, patalynė ir rankšluosčiai.

Taip, nieko papildomo Jums atsivežti nereikia.

Dalies namo išsinuomoti negalima, galima išsinuomoti tik visą namą.

Tik jeigu užtikrinsite, kad gyvūnas nekels grėsmės kitiems poilsiautojams, žmonėms, lankytojams, kitiems gyvūnams. Gyvūnai į miegamuosius griežtai neįleidžiami.

Kelialapiai

Atvykę į Sodybą Jūs gausite – pasirinktą namą, su visais jo privalumais, galimybę naudotis šildomu lauko baseinu, nemokamą Wi-Fi (nors siūlome pailsėti nuo visų bereikalingų trukdžių), rankšluoščius, patalynę, visus reikiamus virtuvės įrankius ir reikmenis. Galėsite mėgautis visais Sodybos privalumais – nuostabia gamta, aktyviomis pramogomis, ramybę teikiančią laužavietę, vaikams nuostabą keliančia indėnišką palapinę TIPĮ.

Kelialapis – tai paslaugų paketas, kurį užsakote nurodytai datai. Kelialapyje norodyta kokį namą, kuriam laikui ir kokiomis sąlygomis Jūs nuomojatės. Kviečiame peržiūrėti mūsų siūlomus kelialapius Kelialapių skiltyje.

Yra 4 skirtingių laikų kelialapiai:
1. 4 nakvynės – pirmadis-penktadienis;
2. 1 nakvynė – penktadienis – šeštadienis;
3. 1 nakvynė – šeštadienis – sekmadienis;
4. 2 nakvynės – penktadienis – sekmadienis.

Jeigu domina ilgesnė nakvynė kviečiame susisikti asmeniškai – el. paštu info@sodybaminispa.lt ar telefonu Nr. +370 698 23756.

Taip, galite rezervuoti namą/namus 6 nakvynėms ir daugiau – dėl pasiūlymo prašome susisiekti individualiai.

Paslaugos

Plaukimą baidarėmis,pasivažinėjimą dviračiais, pasivaikščiojimą pažintiniais takais, apsilankimą pirtyje.

Specialių dviračio takų nėra, yra dviračių trasos. Sodyba yra gamtos apsuptyje – tikrai rasite gražių ir akiai malonių takų ir keliukų.

Vos tik užsisakius kelialapį ir pasirinkę šią pramogą prašome paskambinti į Sodybą ir susitarti išplaukimo dieną, valandos tartis nereikia. Vėliausias užsakymas gali būti priimamas likus 7 dienoms iki apsilankymo Sodyboje. Iš anksto nerezervavus, negalime garantuoti, kad liks laisvų vietų Jūsų pasirinktai dienai.

Ne, tačiau Sodyba gali Jums patarti, ką būtų verta aplankyti ir pamatyti. Šią pramogą siūlome Jums organizuotis pagal Jūsų poreikius ir norus.

Visi šie ir kiti objektai yra pasiekiami automobiliu. Taip pat, Sodyba yra įsikūrusi Dzūkijos nacionaliniame parke, todėl jeigu nenorite, Jums niekur specialiai nereikia keliauti – visas grožis yra aplink.

Kitos paslaugų teikėjo teikiamos paslaugos:

Automobilių stovėjimo aikštelė;
Lauko virtuvėlė;
Baseinas;
Pirtis;
Grill laužavietė;
Malkos;
Šašlykinė ir iešmai/grotelės;
Indai, stalo įrankiai;
Prisijungimas prie elektros kemperiams;
Prisijungimas prie vandentiekio ir kanalizacijos kemperiams;
Tinklinio aikštelė (su inventoriumi);
Supynės vaikams.

Paslaugos yra nuolat atnaujinamos.