Apie mus

Ypatingo poilsio SPA namai gamtos širdyje.

Viskas prasideda nuo minties

Tikras poilsis prasideda nuo pirmos minties – idėjos jį patirti. Kviečiame Jus atvykti, o visa kita – leiskite pasirūpinti mums, perduokite tai mūsų SPA namų komandai. Mūsų filosofija – įkvėpti dėkingumo gurkšnį tik prabudus ir džiaugtis kiekviena diena. Kviečiame Jus ir Jūsų šeimas bei draugus patirtį ir pajausti, atgauti jėgas, pasisemti iš gamtos.

Jaukūs, lyg antrieji namai

Kviečiame į laikinus namus – oro arba vandens namą. Norėdami, kad kiekvienas mūsų svečias jaustųsi lyg namuose, būtent namams ir juose esantiems kambariams skyrėme išskirtinį dėmesį. Labai didžiuojames galėdami visu šiuo pasidalinti ir su Jumis. Kiekvienas mūsų svečias yra unikalus, kiekvienam poilsis ir estetika reiškia kitus dalykus, todėl pasirūpinome, kad kiekvienas iš Jūsų patirtų raminantį džiaugsmą.

Klientų atsiliepimai

Mūsų poilsiautojų atsiliepimai apie sodybą

Giedrius Glaveckas

Poilsį šioje Sodyboje rinkomės dėl kelių priežasčių. Pirma, norėjome atgauti jėgas tokioje vietoje, kur galėtume patirti visišką vidinę ramybę ir nesirūpinti niekuom. Buvome maloniai nustebinti, kai atvykę namelyje viską radome “geriau nei namie”. Antra, norėjome ilsėtis visiškoje gamtos apsuptyje, kad kiekvienas šeimos narys galėtų veikti ir ilsėtis kaip tik jis pats norėtų. Džiaugiames kiekvieną kart sugrįždami.

Ilona Pavasarienė

Mūsų šeimai ir draugams labiausiai patiko šildomas baseinas ir pati Sodybos atmosfera. Vakarus leidome prie laužavietės, džiaugiamės galėdami pajausti harmoniją su gamta. Taip pat, po pasiplaukiojimo su baidarėmis, jėgas atgavome saunoje. Laikas buvo praleistas nuostabiai. Laukiame, kada vėl galėsime sugrįžti.

Rima Giedraitienė

Rami vieta miško pakraštyje, šildomas lauko baseinas, akiai malonus interjeras. Tvarkinga aplinka, saugu. Rekomenduoju.

Mūsų išskirtinumas

Ką pajausite atvykę į mūsų Sodybą?

Harmonija

Atsipalaiduokite, įkvėpkite ir nusišypsokite – Jūs radote tai ko ieškojote. Niekur neskubėkite ir leiskite sau patirti vienį – su savimi, su gamta ir su oro ir vandens jėgomis.

Gamtos ir žmogaus sąjungos įspūdis

Įkvėpkite – Jūsų siela džiaugiasi šiais ilgamečiais medžiais, rasa ant žalios žolės ir žydru dangumu. Ar ne Jūsų džiaugsmui ir ramybei visa tai sutverta?

Darna

Niekuom nesirūpinkite – šį darbą atliksime mes. Jūs atvykite į mūsų Sodybą mini SPA ir nuo pirmos sekundės čia paleiskite visus rūpesčius.

Įsimintiniausios akimirkos

Įsimintiniausios akimirkos iš mūsų sodybos gyvenimo. Patirkite meilės gyvenimui ir pilnatvės jausmus.

Kur mus rasti

Mus rasite Dzūkijos miškų apsuptyje